Профіль CD (ЦД)

Знайдено: 1 - 12 серед 12 товарів

Профіль для гіпсокартону CD у Києві

Профіль CD для гіпсокартону використовується в стельовій конструкції як основа для кріплення ГКЛ. При зведенні каркаса спочатку на певному рівні до стін кімнати кріпляться елементи, що несуть, марковані UD. У них вставляються полотна стельового сталевого профілю CD. По суті, вони є аналогом стійких елементів CW з трохи іншим призначенням - другий варіант використовується в основному для створення та зміцнення перегородок.

Будь-який посилений металопрофіль для ГКЛ, незалежно від типу, виготовляється із сталі з цинковим покриттям. Для виготовлення використовуються листи завтовшки 0,4 - 0,6 мм. Вони розрізаються на стрічки, які потім формуються холодним прокатом. Поверхня може бути гладкою або рифленою (це полегшує монтаж за допомогою шурупів).

Профіль CD, посилений по краях, фіксується в стартових елементах, а по довжині підтримується спеціальними підвісами, які закріплюються дюбелями на стелі. Це усуває можливе провисання під вагою гіпсокартонних листів та надає необхідної міцності конструкції. Уніфікація розмірів елементів, що стикуються різного призначення, забезпечує щільність стику без деформацій і зазорів.

Оскільки профіль ЦД призначений для прийняття основного навантаження (як несуча частина каркасного "скелета"), однією з найважливіших його характеристик є товщина металу. Також варто приділити увагу характеру поверхні, що впливає на кінцеву міцність виробу. Тобто при створенні важкої конструкції необхідно вибирати профільні елементи з максимальною товщиною та гофрованим покриттям. А для легкої фальш-панелі в якості стійки підійде і більш дешевий виріб, виконаний зі смуги товщиною 0,45 мм, гладкий, але досить міцний для передбачуваних навантажень.

Даний вид є найбільш затребуваним, оскільки для монтажу одного листа з гіпсокартону знадобиться 4 таких металопрофілі, розташовані на однаковій відстані один від одного.

Профіль СД має такі параметри:

товщина – 0,4 – 0,6 мм;
ширина – 60 мм;
довжина – 3 або 4 метри;
висота смуг 27 – 28 мм.
Від цих властивостей залежить і ціна цієї продукції.

Типи та особливості профілю ЦД

Залежно від особливостей створюваної конструкції та виконуваних завдань, можна вибрати профіль CD 60 (нагадаємо, ширина виробів однакова, 60 мм) наступних типів:

  • полегшений (0,35 мм, виготовлення декоративних ненавантажених елементів);
  • стандартний (0,45 мм, для звичайних стельових конструкцій);
  • посилений (0,55 мм, для споруд з підвищеною міцністю, що несе);
  • посилений + (0,6 мм, використовується на відповідальних ділянках).

Де купити профіль CD для ГКЛ у Києві?

В інтернет-магазині Венбуд можна купити профіль CD різних типів. При виборі можна використовувати зручні фільтри, що враховують важливі параметри: товщину та довжину виробів.

Зверніть увагу на різноманітність нашого асортименту та привабливість цін на представлені товари. Вони однозначно нижчі, ніж у конкурентів. У каталозі магазину VENBUD пропонується продукція відомої фірми Knauf.

Наші фахівці за необхідності допоможуть вибрати потрібні товари, визначитися з їх кількістю та оформити замовлення, швидко оброблять його та сформують до доставки. Ми реалізуємо товари оптом та в роздріб у Києві та Київській області. Замовлена продукція буде доставлена за домашньою адресою, на склад або будмайданчик прямо того ж чи наступного дня. З появою питань просто зв'яжіться з нами та отримайте вичерпні консультації. Звертайтесь до нас!

Часті питання про Профіль CD (ЦД)

💲 Яка ціна на Профіль CD (ЦД) в Києві?
Ціна на Профіль CD (ЦД) від 32.00 ₴ до 220.00 ₴.
❓ Як замовити Профіль CD (ЦД) на сайті VENBUD?
Для замовлення Профіль CD (ЦД) натисніть "Купити", оберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як оплатити Профіль CD (ЦД) на сайті VENBUD?
Оплатити Профіль CD (ЦД) можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати доставку Профіль CD (ЦД) по Києву та Київській області?
- Доставка Профіль CD (ЦД) в день замовлення.
- Доставка Профіль CD (ЦД) на слідуючий день якщо замовлення зроблене після 17.00.
☝ Чому варто купити Профіль CD (ЦД) в інтернет магазині VENBUD?
Купуючи Профіль CD (ЦД) Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції