Ґрунтуюча фарба

Знайдено: 1 - 12 серед 12 товарів

Грунт-фарба у Києві

Якщо ви хочете зміцнити не дуже міцну штукатурку, пухку і неміцну основу, або забезпечити достатню адгезію поверхні перед подальшим оздобленням, потрібно купити фарбу ґрунтовку. Завдяки синтетичним сполучним, рослинним маслам і емалям, що містяться тут, цей продукт обумовлює відмінною зчеплення з різними поверхнями. Якщо на прогрунтовану поверхню наноситься у вигляді фінішного покриття, якісна фарба для будинку, вона лягає рівномірним шаром з гладкою, однорідною текстурою. Для поліпшення тих чи інших якостей та відповідності різним умовам використання ці суміші можуть містити різні спеціальні добавки.

Особливості грунтовки-фарби по бетону

Стандартна грунт-фарба, ціна якої залежить від конкретного складу та можливостей, призначена для виконання основного завдання - підвищувати зчеплення між несучою основою та оздоблювальним матеріалом. Але при цьому якісна суміш має цілу низку додаткових привабливих здібностей:

Ґрунтуюча фарба
  • зміцнення базової поверхні;
  • створення необхідного відтінку на несучому підставі;
  • зменшення витрат основного оздоблювального матеріалу;
  • попередження появи іржі на металевій основі;
  • поліпшення стійкості до ультрафіолетового випромінювання та підвищеної вологості;
  • усунення можливості появи тріщин, підвищення довговічності та загальної якості обробки.

Безсумнівно, рівень цих якостей і повноважень впливає кінцеву вартість товару. Наприклад, ґрунт-фарба фасадна буде коштувати дорожче, ніж засіб, що використовується всередині приміщень.

Призначення фарби, що грунтує

Дані розчини можуть застосовуватися як для простого зміцнення різних поверхонь, так і для покращення результату на різних етапах обробки – від ізоляції до фінішного фарбування. Кожен із цих коштів має своє конкретне призначення. Можна ґрунтувати стіни та стелю перед штукатуркою, металеві конструкції перед фарбуванням тощо.

Щоб надати поверхні потрібного відтінку, можна вибрати склад певного кольору. Щоправда, палітра кольорів не може похвалитися різноманітним асортиментом, але завжди можна підібрати і додати відповідний барвистий пігмент.

Грунт-фарба Церезит або продукт будь-якої іншої марки наноситься, як і інші лакофарбові матеріали, за допомогою валика чи пензля. Потрапляючи на поверхню, цей склад утворює міцну та тонку захисну плівку. Його витрата обумовлена такими факторами:

  • властивості базової основи (текстура, що поглинає здатність, пористість тощо);
  • кількість шарів та спосіб нанесення складу.

Де купити фарбу-грунт у Києві?

Грунт-фарба

Якщо ви проживаєте в Києві чи Київській області, і вам потрібна якісна фарба-грунтовка по бетону, зверніть увагу на товари, запропоновані в каталозі інтернет-магазину будівельних матеріалів Венбуд. Ми реалізуємо сертифіковану продукцію провідних виробників будь-якими партіями, оптом та в роздріб за найдоступнішими цінами. Вартість наших товарів завжди нижча, ніж у конкурентів. Також ми забезпечуємо швидку доставку. Звертайтесь до нас!

Часті питання про Ґрунтуюча фарба

💲Яка ціна на Ґрунтуюча фарба у Києві?
Ціна на Ґрунтуюча фарба від 267.00 ₴ до 1 733.00 ₴.
❓ Як замовити Ґрунтуюча фарба на сайті VENBUD?
Для замовлення Ґрунтуюча фарба натисніть "Купити", виберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як сплатити Ґрунтуюча фарба на сайті VENBUD?
Сплатити Ґрунтуюча фарба можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати на доставку Ґрунтуюча фарба по Києву та Київській області?
- Доставка Ґрунтуюча фарба в день замовлення.
- Доставка Ґрунтуюча фарба наступного дня, якщо замовлення зроблено після 17.00.
☝ Чому варто купити Ґрунтуюча фарба в інтернет-магазині VENBUD?
Купаючи Ґрунтуюча фарба Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції