ДВП

Знайдено: 1 - 14 серед 14 товарів

ДВП у Києві від Venbud

Перед тим як купити ДВП, давайте розберемося, що це за матеріал і в чому його різновиди.

ДВП плита - скорочена абревіатура дерев'яно-волокнистих плит. Цей листовий продукт завжди затребуваний, адже є доступною альтернативою деревини. Матеріал необхідний під час будівельних та оздоблювальних робіт, а також для виготовлення елементів меблів, в окремих випадках – для додаткової шумоізоляції.

Різновиди ДВП

Основні параметри, якими розрізняють листи ДВП, це товщина, щільність і габарити. Кожен варіант має своє призначення: наприклад, тонкі листи дуже гнучкі, і стануть чудовим рішенням для обшивки об'ємних поверхонь.

Деревноволокнисті плити з низькою щільністю є найбільш економним варіантом для часткової звукоізоляції. Більш щільні листи ДВП також активно застосовуються для вирівнювання поверхонь, створення перегородок та ін.

Серед додаткових характеристик матеріалу – можливість придбати вологостійкі деревинно-волокнисті плити, ДВП, що не схильне до займання, а також матеріал з лицьовою стороною, обклеєною полімерною плівкою, які призначені для оздоблювальних робіт.

Залежно від густини, назви матеріалу можуть різнитися. Наприклад, ЛДФ – матеріал середньої щільності, але найм'якший у цій градації. МФД є середньою щільністю, а ХДФ – тверді моделі.

Що важливо при покупці ДВП?

Щоб купити ДВП, яке повністю відповідатиме вимогам, варто вибирати надійного продавця. Адже окремі види деревно-волокнистих плит сприйнятливі до рівня вологості, способу зберігання (припустимого навантаження) та транспортування.

Ці нюанси завжди беруть до уваги наші співробітники, тому на будівельній онлайн-платформі VENBUD завжди зручно придбати матеріали без претензій до їх якості та за найнижчою ціною на ДВП плити.

Часті питання про ДВП

💲 Яка ціна на ДВП в Києві?
Ціна на ДВП від 152.00 ₴ до 300.00 ₴.
❓ Як замовити ДВП на сайті VENBUD?
Для замовлення ДВП натисніть "Купити", оберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як оплатити ДВП на сайті VENBUD?
Оплатити ДВП можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати доставку ДВП по Києву та Київській області?
- Доставка ДВП в день замовлення.
- Доставка ДВП на слідуючий день якщо замовлення зроблене після 17.00.
☝ Чому варто купити ДВП в інтернет магазині VENBUD?
Купуючи ДВП Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції