Суміші для стяжки підлоги

Знайдено: 1 - 31 серед 31 товар

  Стяжка підлоги Поліпласт DOPS     

Готові суміші для стяжки підлоги.

Перед початком укладання декоративних покриття для підлоги не обійтися без попередньої підготовки базової основи. Тому потрібно придбати стяжку для підлоги, яка представлена у вигляді сухих складів. Правильно підібраний склад – це можливість створити надійний захисний шар.

В основі використовуються спеціальні компоненти, що характеризуються чудовими еластичними властивостями, гарантують швидке зчеплення з поверхнею та мають унікальну здатність до самовирівнювання. Завдяки останній перевагі, готова суміш для стяжки зручна та практична у використанні.

Види сухих сумішей для стяжки

Усі матеріали для стяжки підлоги прийнято класифікувати на певні групи, відштовхуючись від сполучного компонента:

  • Цементні – за основу було взято цемент із додаванням різноманітних наповнювачів, модифікаторів. Такий вид вважається універсальним та підходить для різних етапів вирівнювання поверхні.
  • Гіпсові – за основу було взято дрібнофракційний гіпс із різними домішками. Ці матеріали швидко застигають та не вимагають тривалої підготовки перед використанням.

В окрему категорію відноситься суміш для підлог, призначена для сухого вирівнювання основи. У такому випадку не обійтись без застосування фанери, OSB або інших аркушів.

Призначення матеріалів для стяжки підлоги

Розглядаючи запропонований асортимент, вибрати потрібну суміш для заливки стяжки потрібно з урахуванням подальших умов використання:

  • Для грубого (чорнового) вирівнювання. Виходячи зі способу застосування, такі продукти класифікуються на кладочні, штукатурні, універсальні та спеціалізовані типи.
  • Для фінішного (чистового) вирівнювання. Представлений матеріал застосовують як основу під різні варіанти декоративного покриття для підлоги.
  • Для теплої підлоги. У складі передбачені спеціальні добавки, які унеможливлюють температурні деформації в процесі нагрівання/остигання поверхні.

У каталозі представлені і самовирівнюючі склади, в яких виробники застосовують величезну кількість полімерних компонентів.

Як обрати суху суміш для стяжки?

Суха суміш для стяжки підлоги обов'язково повинна відповідати майбутнім умовам експлуатації, тому вибір відповідного матеріалу необхідно здійснювати з урахуванням наступного списку критеріїв:

  • Визначаємось з основним компонентом у складі.
  • Вибираємо оптимальний набір додаткових компонентів.
  • Вивчаємо рекомендації виробника щодо ймовірної товщини стяжки.
  • Враховуємо особливості декоративних покриттів для підлоги, для яких відбувається підготовка основи.

Вирівнювання підлоги – важливий процес, який має бути виконаний з урахуванням чітких інструкцій. Крім того, сухі склади обов'язково мають відповідати майбутнім експлуатаційним особливостям конкретного приміщення.

Де купити суміш для стяжки підлоги?

Інтернет-магазин Венбуд надає широкий вибір матеріалів для ремонту та будівництва, які можна замовити у Києві онлайн оптом чи в роздріб. За допомогою менеджерів клієнти зможуть дізнатись, яка готова суха суміш для стяжки найкраще підходить для використання в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, як підібрати та купити будівельні матеріали за демократичними цінами, не виходячи з дому.

Магазин виконує оперативну доставку замовлень по всіх районах Києва в день оформлення покупки на сайті, якщо замовлення було створено до 17:00. Всі інші замовлення будуть надіслані наступного дня.

Часті питання про Суміші для стяжки підлоги

💲 Яка ціна на Суміші для стяжки підлоги в Києві?
Ціна на Суміші для стяжки підлоги від 72.00 ₴ до 865.00 ₴.
❓ Як замовити Суміші для стяжки підлоги на сайті VENBUD?
Для замовлення Суміші для стяжки підлоги натисніть "Купити", оберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як оплатити Суміші для стяжки підлоги на сайті VENBUD?
Оплатити Суміші для стяжки підлоги можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати доставку Суміші для стяжки підлоги по Києву та Київській області?
- Доставка Суміші для стяжки підлоги в день замовлення.
- Доставка Суміші для стяжки підлоги на слідуючий день якщо замовлення зроблене після 17.00.
☝ Чому варто купити Суміші для стяжки підлоги в інтернет магазині VENBUD?
Купуючи Суміші для стяжки підлоги Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції