Доставка Оплата Повернення

Доставка

Знайшли товар, що вас цікавить, у нашому каталозі і тепер хочете дізнатися, чи можлива доставка будматеріалів по Києву прямо до вас додому або на об'єкт будівництва, де передбачаються ремонтні роботи?

Інтернет-магазин VENBUD працює по всій території Києва та Київської області. Ми доставляємо всі необхідні будівельні матеріали до будь-якого району столиці дуже оперативно. За окремої домовленості з менеджером інтернет-магазину можливе і самовивіз зі складу або доставка до найближчих міст Київської області.

У такому разі перед оформленням замовлення, будь ласка, зв'яжіться по телефону з нашими фахівцями та уточніть таку можливість у цей період.

Оплата

Щодо оплати, то тут також усе максимально зрозуміло та прозоро.

Можливий як розрахунок:

  • готівкою при отриманні товару (розрахунок з водієм)
  • оплата на картку-рахунок Приват24 +1% від суми (виключно за реквізитами зазначеними в рахунку або Viber з телефону 096-770-90-19)
  • безготівкова оплата на рахунок юридичної особи за реквізитами зазначеними у формі після оформлення замовлення або в виставленому для оплати рахунку.

Якщо у вас залишилися питання щодо доставки та оплати, вам з радістю допоможуть наші менеджери. Телефонуйте! ☎️ (096) 770-90-19 або (050) 543-47-44

Повернення товару

Повернення товару здійснюється протягом 14 днів з моменту його доставки за адресою клієнта або відвантаження зі складу.

При самовивезенні товар повертається на той склад, на якому його купували (відвантажували).

Якщо товар доставлявся на об'єкт клієнта, повернення на склад здійснюється силами клієнта або за рахунок клієнта автотранспортом VENBUD.

Будівельні матеріали, які Ви хочете повернути, не повинні бути розпаковані і без слідів використання (товарний вигляд збережений).

Для уточнення всіх деталей повернення товару, будь ласка, зв'яжіться з менеджером за номерами телефону:

  1. +38(050)543-47-44
  2. +38(096)770-90-19
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції