Профіль CW (СВ)

Знайдено: 1 - 31 серед 31 товар

Профіль для гіпсокартону CW у Києві

Використання гіпсокартонних конструкцій дозволило значно розширити можливості будівельників при втіленні різноманітних дизайнерських ідей. Основною їх перевагою вже тривалий час є доступність матеріалів та простота використання. При спорудженні каркасу таких споруд використовують металевий профіль для ГКЛ. Він може бути різним. Купити профіль CW потрібно найчастіше при монтажі перегородок. Він використовується як допоміжний елемент для посилення міцності та жорсткості.

Профіль для гіпсокартону CW створюється із оцинкованої сталі. Це матеріал, стійкий до досить сильних механічних впливів та підвищеної вологості. При виробництві лист металу завтовшки 0,4 - 0,6 мм розпускається на стрічки. Потім вони формуються за подальшої обробки холодним прокатом. виходить виріб довжиною 3 або 4 метри, П-подібної форми із загнутими по краях полицями. По суті, сторони цієї планки мають С-подібний вигляд. Це ще більше збільшує жорсткість одержуваного елемента. Таким чином, матеріал, форма та технологія виготовлення забезпечують жорсткість, надійність та довговічність стійкового профілю, який застосовується для створення перегородок у приміщенні, обшивки стін у кімнаті та інших конструкціях.

При будівництві каркаса він встановлюється у відповідний шириною стартовий профіль, причому, уніфікація розмірів дозволяє досягти щільного з'єднання без деформацій і зазорів. Фіксація до напрямних елементів (вони прибиваються в основі статі і стелі, що несе) здійснюється за допомогою спеціальних саморізів. А з обох боків вертикальних стійок під час створення перегородки кріпиться гіпсокартон.

Також дані вироби можуть використовуватися як горизонтальні елементи несучого каркаса в гіпсокартонних стелях. Для фіксації по довжині під час створення стельової і стінової конструкцій використовуються спеціальні підвіси, розміщені з відривом від 50 до 70 див друг від друга. Відстань між самими стійками має бути не більше ніж 60 см.

Типи та особливості профілю СВ

Довжина цих виробів не відрізняється від інших видів: 3 або 4 метри. На замовлення іноді випускаються 6-метрові смуги.

Товщина за стандартом може бути 0,40 мм, 0,45 мм, 0,55 мм та 0,6 мм.

Що стосується ширини, то вона вказується у маркуванні виробів. Відповідно, ми маємо 3 типи:

  • профіль CW 50 – 50 мм;
  • профіль CW 75 – 75 мм;
  • профіль CW 100 – 100 мм.

Для простоти прокладання комунікацій та фіксації на поверхню стійкового профілю нанесена спеціальна насічка.

До переваг таких виробів належать:

  1. вогнестійкість;
  2. легкість за вагою;
  3. невелика вартість;
  4. стійкість до дії гризунів;
  5. несприйнятливість до грибків та плісняви.

Де придбати профіль CW для ГКЛ у Києві?

В інтернет-магазині Венбуд ви знайдете профіль СВ у достатньому для оптимального вибору асортименті. Тут запропоновані всі види розмірів по довжині, ширині та товщині. Для полегшення пошуку скористайтесь зручними фільтрами. Щоб купити обраний товар, заповніть просту форму замовлення, і ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей.

Ціни в нашому каталозі залишаються найбільш привабливими – вони нижчі, ніж у конкурентів. Ще одна перевага магазину VENBUD – допомога у виборі, швидкість прийому замовлення, його обробки та формування до відправки. Ви отримаєте замовлений товар вже того ж дня або наступної доби. Ми працюємо по всій території Києва та Київської області. Доставимо товар за адресою додому чи прямо на будівельний майданчик. Реалізуємо продукцію будь-якими партіями, оптом та в роздріб. У разі питань даємо вичерпні консультації. Звертайтесь до нас!

Часті питання про Профіль CW (СВ)

💲 Яка ціна на Профіль CW (СВ) в Києві?
Ціна на Профіль CW (СВ) від 44.00 ₴ до 318.00 ₴.
❓ Як замовити Профіль CW (СВ) на сайті VENBUD?
Для замовлення Профіль CW (СВ) натисніть "Купити", оберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як оплатити Профіль CW (СВ) на сайті VENBUD?
Оплатити Профіль CW (СВ) можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати доставку Профіль CW (СВ) по Києву та Київській області?
- Доставка Профіль CW (СВ) в день замовлення.
- Доставка Профіль CW (СВ) на слідуючий день якщо замовлення зроблене після 17.00.
☝ Чому варто купити Профіль CW (СВ) в інтернет магазині VENBUD?
Купуючи Профіль CW (СВ) Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції