Клей для теплоізоляції

Знайдено: 1 - 48 серед 60 товарів

Клей для теплоізоляції в інтернет-магазині "Венбуд"

Клей для теплоізоляції є невід'ємним елементом робіт з утеплення будівлі, що проводиться на завершальних етапах будівництва перед декоративним оздобленням або як окремий процес для зменшення тепловтрати. Клей потрібен для фіксації утеплювача, і від його правильного вибору залежить надійність і якість робіт.

Тому будівельна онлайн-платформа VENBUD надає великий вибір продукції, яка відрізняється складом, формою і призначена для різних видів матеріалу-утеплювача. Єдине, що поєднує різні варіанти клею для теплоізоляції – висока якість продукції, суворий контроль за правильними умовами зберігання, цілісністю упаковки та терміном придатності.

Клей для теплоізоляції: види та особливості

Клейові склади для проведення термосанації вибирають залежно від матеріалу, яким проводиться утеплення. Існує три види клею за його консистенцією та додатковими характеристиками:

  • поліуретановий. Готовий клей для теплоізоляції, який продається у зручних балонах, що нагадують монтажну піну. Він використовується для закріплення пінопласту та пінополістиролу, гарантуючи вологостійкість, стійкість до перепадів температур, а також простоту нанесення, що збільшує швидкість роботи. Поліуретановий розчин можна застосувати за відсутності можливості підготувати поверхню (вирівняти, зачистити та ін.);
  • дисперсійний. Також не потребує підготовки до використання. Найчастіше застосовується для дерев'яної основи, що добре переносить високі температури;
  • сухий. Такий клей для теплоізоляції є сумішшю, що вимагає рідини для розведення. Застосовується переважно для роботи з мінеральною ватою та пінопластом, має підвищену удароміцність.

Важливо купити клей для теплоізоляції відповідно до типу поверхні та матеріалу, що утеплює, що забезпечить відмінний результат.

Часті питання про Клей для теплоізоляції

💲 Яка ціна на Клей для теплоізоляції в Києві?
Ціна на Клей для теплоізоляції від 49.00 ₴ до 2 074.00 ₴.
❓ Як замовити Клей для теплоізоляції на сайті VENBUD?
Для замовлення Клей для теплоізоляції натисніть "Купити", оберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як оплатити Клей для теплоізоляції на сайті VENBUD?
Оплатити Клей для теплоізоляції можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати доставку Клей для теплоізоляції по Києву та Київській області?
- Доставка Клей для теплоізоляції в день замовлення.
- Доставка Клей для теплоізоляції на слідуючий день якщо замовлення зроблене після 17.00.
☝ Чому варто купити Клей для теплоізоляції в інтернет магазині VENBUD?
Купуючи Клей для теплоізоляції Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції