Профіль для гіпсокартону (ЛГК)

Знайдено: 1 - 48 серед 87 товарів

Профіль для гіпсокартону (ЛГК) у Києві

Профіль для гіпсокартону – це спеціальна металева конструкція, необхідна для якісного оздоблення поверхонь за допомогою гіпсокартонних шарів. За допомогою цього профілю вдається з легкістю зводити всілякі конструкції - це можуть бути арки, перегородки, підвісні стелі та багато іншого. Саме профілі беруть активну участь у процесі збирання каркасу для всієї конструкції, яка в майбутньому справлятиметься з великими навантаженнями.

Залежно від певного призначення та майбутніх умов експлуатації профіль для гіпсокартону (Київ) може бути різних видів: стіновий, стельовий, стійковий, напрямний, перегородковий.

Обираємо якісний профіль: якому матеріалу віддати перевагу

У процесі виробництва посилених профілів для гіпсокартону виробники використовують різні види матеріалів, серед яких особливу увагу слід приділити двом:

  1. Алюмінієві вироби відрізняються високими показниками міцності та легкістю. Такі профілі рекомендується використовувати для обробки стін та стель, оскільки вони виключають особливе навантаження на підготовлені поверхні.
  2. Сталеві вироби – це найпоширеніші варіанти, виготовлені з оцинкованої сталі. Дане захисне напилення виключає утворення корозії, тому продукція може експлуатуватися в умовах підвищеного рівня вологості. Якісне напилення має на 99% містити цинк.

Найкраще відмовитися від покупки фарбованої продукції, оскільки за шаром фарби виробник може сховати неякісні напрямні профілі для гіпсокартону.

Розміри профілю для гіпсокартону

Перш ніж купити профіль для гіпсокартону, потрібно буде визначитися з його товщиною. Цей показник залежить від конкретної компанії-виробника, але найчастіше у продажу можна зустріти кілька варіантів: 0.40 мм, 0.45, 0.55 мм та 0.60 мм. Тонкі конструкції досить погано справляються з великими навантаженнями та можуть деформуватися під вагою.

Якщо має бути створення міцної та надійної конструкції, тоді рекомендується вибирати профілі завтовшки 0,55 мм або 0,60 мм. Вони відрізняються такими перевагами:

  • справляються з ваговими та вібраційними навантаженнями;
  • відрізняються тривалим терміном служби;
  • мають стабільну геометричну форму у процесі експлуатації.

Длина профиля варьируется от 3000 до 4000 мм. Этот параметр особенно важен в процессе выбора стоечной конструкции, ведь она обязательно должна иметь цельную структуру. В случае наращивания длины заметно уменьшается прочность и надежность готового изделия.

Як замовити профіль для Гіпсокартону

Щоб купити профіль для гіпсокартону, необхідно попередньо ознайомитись з асортиментом інтернет-магазину «VenBud». На сайті запропоновані якісні товари за демократичними цінами, які доступні для замовлення з доставкою по всіх областях України. Жителі Києва та Київської області зможуть оформити кур'єрську доставку, проконсультувавшись із нашими менеджерами.

Часті питання про Профіль для гіпсокартону (ЛГК)

💲 Яка ціна на Профіль для гіпсокартону (ЛГК) в Києві?
Ціна на Профіль для гіпсокартону (ЛГК) від 26.00 ₴ до 655.00 ₴.
❓ Як замовити Профіль для гіпсокартону (ЛГК) на сайті VENBUD?
Для замовлення Профіль для гіпсокартону (ЛГК) натисніть "Купити", оберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як оплатити Профіль для гіпсокартону (ЛГК) на сайті VENBUD?
Оплатити Профіль для гіпсокартону (ЛГК) можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати доставку Профіль для гіпсокартону (ЛГК) по Києву та Київській області?
- Доставка Профіль для гіпсокартону (ЛГК) в день замовлення.
- Доставка Профіль для гіпсокартону (ЛГК) на слідуючий день якщо замовлення зроблене після 17.00.
☝ Чому варто купити Профіль для гіпсокартону (ЛГК) в інтернет магазині VENBUD?
Купуючи Профіль для гіпсокартону (ЛГК) Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції