Малярний флізелін

Знайдено: 1 - 18 серед 18 товарів

Флізелін для поклейки

Флізелін є підвидом нетканих матеріалів напівсинтетичного типу, які були виготовлені із застосуванням різних видів волокон з додаванням поліестеру. Представлений матеріал відрізняється високими властивостями міцності, а також має достатній ступінь щільності, зносостійкості. За рахунок таких характеристик флізелін користується особливою популярністю у різних сферах в Україні.

Основною галуззю використання нетканого матеріалу є швейна промисловість. У такому разі флізелін застосовують у процесі обробки швів, кромки, комірів, манжетів та інше. В результаті тканина не розтягуватиметься, зберігаючи свій початковий зовнішній вигляд без пом'ятостей та інших дефектів.

Крім того, купити флізелін необхідно для м'яких іграшок, різноманітних аксесуарів. Використовуючи цей матеріал, вдається створювати аплікації, здійснювати якісну та акуратну обробку тонких тканин, мереживних виробів.

Однак флізелін експлуатується не тільки у галузі текстильної промисловості, його активно застосовують і у будівельній сфері.

Особливості вибору флізеліну

У процесі вибору флізеліну необхідно звернути увагу на три основні критерії, залежно від конкретної сфери застосування:

  1. Ступінь густини цей показник варіюється в межах 10-100 г/м2. Тому покупець зможе підібрати як тонші і ніжні тканини, так і максимально жорсткі види.
  2. Прошивка деяких різновидів нетканих полотен можуть бути додатково прошиті за рахунок застосування спеціальних ниток. В результаті такий флізелін прийнято називати ниткопрошивним.
  3. Наявність/відсутність клейового шару. Клейові полотна можуть бути суцільними, які відрізняються особливою міцністю та точковими, що вважаються дуже тонким матеріалом. Основна сфера експлуатації – пошиття одягу. Неклейові види використовуються у вигляді тимчасової підкладки.

Великий асортимент полотен доступний на сайті нашого інтернет-магазину VenBud, де кожен клієнт зможе підібрати і замовити флізелін високої якості з доставкою по Україні. Мешканці та гості Києва, а також Київської області можуть розраховувати на оперативну доставку по всіх районах та найближчих населених пунктах. Перед замовленням товару клієнт зможе ознайомитися з різними варіантами оплати, обираючи відповідний із них.

Часті питання про Малярний флізелін

💲 Яка ціна на Малярний флізелін в Києві?
Ціна на Малярний флізелін від 253.00 ₴ до 1 264.00 ₴.
❓ Як замовити Малярний флізелін на сайті VENBUD?
Для замовлення Малярний флізелін натисніть "Купити", оберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як оплатити Малярний флізелін на сайті VENBUD?
Оплатити Малярний флізелін можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати доставку Малярний флізелін по Києву та Київській області?
- Доставка Малярний флізелін в день замовлення.
- Доставка Малярний флізелін на слідуючий день якщо замовлення зроблене після 17.00.
☝ Чому варто купити Малярний флізелін в інтернет магазині VENBUD?
Купуючи Малярний флізелін Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції