Вологостійкий ОСБ

Знайдено: 1 - 12 серед 12 товарів

Представлений будівельний матеріал застосовується під час будівництва каркасних будинків. Ціна на ОСБ плити вологостійкої залежить від певних стандартів вологостійкості, яким слідують провідні компанії-виробники. За допомогою таких плит роблять обшивку фасадної частини, а також застосовують для інших зовнішніх та внутрішніх поверхонь, що використовуються в умовах підвищеного рівня вологості.

У процесі виробництва цих матеріалів застосовують плоску тріску хвойних порід дерев. Укладання тріски здійснюється у кілька шарів з дотриманням конкретної спрямованості.

OSB вологостійка плита у Києві

Лист ОСБ вологостійкий своїм зовнішнім виглядом суттєво відрізняється від ДСП та МДФ. При виробництві застосовують деревну тріску – досить тонку та довгу, яка у зовнішніх шарах лягає поздовжньо, а у внутрішніх – поперечно. Довжина стружки може змінюватись в межах від 70 до 150 мм, а ширина – від 15 до 25 мм. За рахунок цього плита знайшла своє застосування у різних областях.

Повна назва матеріалу OSB розшифровується як «oriented strand board», що перекладається – «орієнтовано-стружкова плита». У продажу можна зустріти різні варіанти скороченої назви: ОСБ, ОСП або OSB плити.

Однією з важливих відмінностей даного матеріалу вважається принцип створення. Для цього виробники застосовують метод пресування плоскої стружки з дерева зі смолою або іншими сполучними речовинами (кожний виробник має власний рецепт створення плит).

Застосування вологостійких плит OSB

Враховуючи технічні характеристики даної продукції, вологостійкий ОСБ використовують у різноманітних будівельних галузях:

 • при створенні міцних та надійних перегородок;
 • під час створення стін для різних каркасних будівель;
 • для вирівнювання, монтажу різних варіантів покриття для підлоги;
 • при створенні основи у процесі укладання покрівельного матеріалу та інше.

Незважаючи на певну сферу експлуатації, OSB плита вологостійка фіксується за рахунок застосування набору шурупів, які кріпляться до каркасної частини, виконаної з металу або деревини.

При укладанні покриття для підлоги монтаж плит здійснюється на вже підготовлені лаги. Як опору застосовують набиту на крокви решетування.

Міцність та довговічність плит дозволяє їх успішно експлуатувати під час створення каркасних конструкцій, при утепленні та будівництві даху, а також при настиланні підлог.

Особливості та переваги вологостійких ОСБ листів

ОСБ-3 вологостійкий має широкий спектр застосування завдяки високим показникам міцності, вологостійкості. Популярність цього матеріалу обумовлена величезним списком переваг:

 1. Наявність однорідної структури, що протягом багато часу здатна зберігати задані параметри.
 2. Естетично привабливий зовнішній вигляд.
 3. Підвищені показники густини забезпечують використання листів для обшивки.
 4. Екологічність матеріалу підтверджується відповідністю необхідним ЕКЗ стандартам якостей.
 5. Високі показники стійкості до негативної дії агресивного середовища, вологості.
 6. Простий та швидкий монтаж із мінімальною кількістю відходів.
 7. Можливість використання матеріалу для зміцнення стін, покрівельних систем.

Вологостійка плита OSB-3 з легкістю піддається різним варіантам подальшої обробки: стругання, свердління, обточування, розпилювання, шліфування поверхні та фрезерування.

Вигоди купівлі вологостійкої ОСБ-3 на Venbud

У каталозі інтернет-магазину «Венбуд» представлений широкий асортимент різноманітних листів на вибір різної довжини та ширини, створених з 3-4 шарів та більше. У наборі запропоновано будь-яку кількість матеріалу – від 50 до 160 штук.

Купити вологостійкий ОСБ в Україні оптом можна за демократичними цінами, які є нижчими, ніж у фірм-конкурентів. Процес оформлення покупки здійснюється на сайті у зручному онлайн режимі. Доставка товару відбувається в день оформлення замовлення або наступного дня по всіх районах Києва та Київської області. У разі окремої домовленості з менеджером можливе самовивезення замовлення зі складу. Для зручності покупців запропоновано кілька варіантів оплати.

Часті питання про Вологостійкий ОСБ

💲 Яка ціна на Вологостійкий ОСБ в Києві?
Ціна на Вологостійкий ОСБ від 318.00 ₴ до 764.00 ₴.
❓ Як замовити Вологостійкий ОСБ на сайті VENBUD?
Для замовлення Вологостійкий ОСБ натисніть "Купити", оберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як оплатити Вологостійкий ОСБ на сайті VENBUD?
Оплатити Вологостійкий ОСБ можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати доставку Вологостійкий ОСБ по Києву та Київській області?
- Доставка Вологостійкий ОСБ в день замовлення.
- Доставка Вологостійкий ОСБ на слідуючий день якщо замовлення зроблене після 17.00.
☝ Чому варто купити Вологостійкий ОСБ в інтернет магазині VENBUD?
Купуючи Вологостійкий ОСБ Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції