Гідрофобізатори

Знайдено: 1 - 9 серед 9 товарів

"Перед тим як Купити гідрофобізатор"

Гідрофобізатори – це спеціальні хімічні розчини, призначені для успішної обробки різноманітних будівельних матеріалів. Основне призначення таких засобів полягає у надійному захисті матеріалів від можливої деформації та руйнування у процесі негативного впливу вологого повітря.

Такі водовідштовхувальні склади здатні захистити поверхню від агресивного впливу довкілля, вони вважаються незамінними під час виконання будівельно-ремонтних робіт на об'єктах. Поверхня, що пройшла необхідний процес обробки, відрізняється підвищеною морозостійкістю, а також наділяється антикорозійними характеристиками.

В результаті гідрофобізатор не здатний блокувати пори матеріалу, а допомагає створити молекулярні шари на стінках капілярів, що призводить до ефективного відведення вологи (молекул води). Використання таких просочень позитивно впливає термін служби різних будматеріалів.

Різновиди гідрофобізаторів

Гідрофобізатор, ціна якого залежить від властивостей кожного складу, за своєю дією прийнято ділити на кілька видів:

  • Безбарвні засоби – не впливають на початковий відтінок та структуру матеріалів.
  • Засоби з ефектом "мокрого каменю" - здатні надати поверхні максимально виразний зовнішній вигляд.
  • Лаки з гідрофобізуючі властивості - утворюють на поверхні тонку і практично непомітну захисну плівку.

Кожен окремо вид розрахований на експлуатацію в певних умовах для досягнення необхідного ефекту. Наприклад, для обробки матеріалів з пористою структурою рекомендується використовувати гідрофобізатори для цегли, створені на водній основі. Таким чином, вдається захистити цеглу, штукатурку або пінобетон від можливого утворення плісняви, грибка.

Як вибрати відповідний гідрофобізатор

Вибираючи гідрофобізатор для каменю або інших будматеріалів, потрібно врахувати декілька основних рекомендацій. При покупці слід звернути увагу на такі критерії:

  1. Властивості та особливості оброблюваного матеріалу – для цегли, бетонних поверхонь та кам'яних основ використовується гідрофобізатор для бетону силіконового типу, а також органічні/неорганічні антипірени.
  2. Склад – важливо ознайомитися зі списком основних компонентів та додаткових добавок з огляду на їх вплив на ту чи іншу поверхню.
  3. Необхідний ефект від проведеної процедури – якщо має бути експлуатація поверхонь у зимовий період, важливі морозо- та термостійкість; якщо йдеться про фасадну частину будинку або огорожі територій, знадобляться брудовідштовхувальні властивості та інше.

Купити гідрофобізатор за вигідними цінами в режимі он-лайн пропонує інтернет-магазин «Venbud». На сайті представлені різноманітні склади для різних матеріалів та поверхонь від перевірених компаній-виробників. Доставка здійснюється по всіх районах Києва та населених пунктах Київської області.

Часті питання про Гідрофобізатори

💲 Яка ціна на Гідрофобізатори в Києві?
Ціна на Гідрофобізатори від 1 760.00 ₴ до 6 750.00 ₴.
❓ Як замовити Гідрофобізатори на сайті VENBUD?
Для замовлення Гідрофобізатори натисніть "Купити", оберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як оплатити Гідрофобізатори на сайті VENBUD?
Оплатити Гідрофобізатори можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати доставку Гідрофобізатори по Києву та Київській області?
- Доставка Гідрофобізатори в день замовлення.
- Доставка Гідрофобізатори на слідуючий день якщо замовлення зроблене після 17.00.
☝ Чому варто купити Гідрофобізатори в інтернет магазині VENBUD?
Купуючи Гідрофобізатори Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції