Цвяхи

Знайдено: 1 - 15 серед 15 товарів

Купити цвяхи Київ

Будівельний цвях - має широке застосування у будівництві, але кожен вид цвяха має своє призначення. Перед тим як купити цвяхи в Києві необхідно розуміти, які вони існують:

  • Гвинтовий цвях. Застосовується в будівництві причалів, зовнішня обшивка будівель та споруд таких як побутівки, лазні, монтаж підлоги.
  • Будівельний цвях. Використовується зазвичай для кріплення дерев'яних деталей. Такий цвях є загостреним стрижнем з капелюшком в кілька разів ширше в діаметрі товщини самого цвяха.
  • Фінішний цвях. Цей тип цвяхів застосовується в тих місцях, де необхідно приховати застосування цвяхів. За рахунок маленького капелюшка цвях повністю утоплюється в деревину і його практично не видно. Застосовуємо для монтажу паркету, плінтуса, дерев'яних лиштв, вагонки, кріплення дерев'яних рейок та збирання меблів.
  • Тольовий цвях. За рахунок невеликої товщини та збільшеного капелюшка застосовується у кріпленні руберойду, толю, бітуму та будівельного картону.
  • Шиферний цвях. Виготовляється з оцинкованого металу і має подовжену форму, а також збільшений капелюшок. Вибирати шиферний цвях варто з урахуванням висоти шиферного гребеня. Довжина варіюється в межах 70-120мм.
  • Покрівельний цвях. З назви стає зрозуміло, що він призначений для покрівельних робіт, а саме кріплення металевих листів до решетування покрівлі.
  • Цвях з подвійним капелюшком. Використовується при спорудженні конструкцій, які надалі необхідно буде розібрати. Крім того, застосовується при зведенні сезонних теплиць.

Як обрати оптимальну довжину цвяха

Тут головне пам'ятати, що цвях повинен входити в ту деталь до якої він прибивається на ⅔ своєї довжини. Таким чином Ви отримаєте надійне кріплення та гарантію, що цвях не проб'є деталь з іншого боку і не буде стирчати являючи собою небезпеку когось поранити.

Від матеріалу виготовлення залежить ціна на цвяхи.

Метал з якого виготовлений цвях говорить про можливість застосувати його в тих чи інших умовах. Щоб цвяхи якісно виконували свої функції, давайте розберемося з чого їх виробляють:

  1. найпоширеніші це цвяхи із чорної сталі. Такі цвяхи краще застосовувати всередині приміщень де на них не впливатимуть погодні умови, оскільки вони сильно піддаються корозії. Але, все ж таки їх можна використовувати для зведення тимчасових конструкцій.
  2. Оцинковані цвяхи. Це найбільш популярні цвяхи так як мають захисне покриття і на них не впливають погодні умови, що дозволяє не втрачати їм своїх кріпильних властивостей і служити довго.
  3. Латунні та мідні цвяхи. Цвяхи цих матеріалів добре себе зарекомендували в приміщеннях з підвищеною вологістю і не піддаються окисленню.

Тепер ви знаєте які цвяхи для зовнішнього та внутрішнього застосування, а також важливо пам'ятати, що від цього залежить вартість цвяхів.

Чому вибирають інтернет-магазин VenBud

Спеціалізований інтернет-магазин «VenBud» здійснює продаж в роздріб та оптом в Україні всіх необхідних будівельних матеріалів для ремонту та оздоблення як усередині так і зовні приміщень. Широким асортиментом у нашому ілюстрованому каталозі представлені цвяхи, ціна на які залежить від типу, розмірів та інших характеристик, але загалом радує своєю доступністю.

Розраховувати на доставку по Києву та області придбаних у нас товарів Ви можете у день замовлення.

Часті питання про Цвяхи

💲 Яка ціна на Цвяхи в Києві?
Ціна на Цвяхи від 101.00 ₴ до 455.00 ₴.
❓ Як замовити Цвяхи на сайті VENBUD?
Для замовлення Цвяхи натисніть "Купити", оберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як оплатити Цвяхи на сайті VENBUD?
Оплатити Цвяхи можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати доставку Цвяхи по Києву та Київській області?
- Доставка Цвяхи в день замовлення.
- Доставка Цвяхи на слідуючий день якщо замовлення зроблене після 17.00.
☝ Чому варто купити Цвяхи в інтернет магазині VENBUD?
Купуючи Цвяхи Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції