OSB плити

Знайдено: 1 - 42 серед 42 товари

Пиломатеріали

Пиломатеріали можна віднести до перших будівельних елементів, які не втрачають своєї актуальності і сьогодні. Купити якісні пиломатеріали з потрібними характеристиками – одне з основних завдань, якщо має бути будівництво або ремонт приватного будинку, альтанки, лазні, господарських будівель тощо. Незважаючи на те, що різноманітність синтетичних матеріалів збільшується з кожним роком, деревина залишається незамінною для низки робіт.

Серед додаткових причин придбати пиломатеріали – характеристики деревини, зокрема:

  • Екологічність. Деревина не виділяє токсинів, до того ж, її супроводжує приємний запах стружки. На цей матеріал немає алергії або високої сприйнятливості організму, до того ж екологічність будинку – новий тренд, який стає все популярнішим;
  • Простота робіт. Пиломатеріали для будівництва легко піддаються обробці. Незалежно від міцності, деревину можна просвердлити, розпиляти або обробити іншим способом. Також поверхню легко покрити шаром ґрунтовки, вогнетривким засобом, лаком тощо;
  • Зручність. Пиломатеріали представлені величезною кількістю видів, розмірів і форм, а також можуть бути використані без подальшої обробки.

Але якість деревини впливає на її вартість, тому варто бути готовим до того, що бруси та дошки не ставитимуться до категорії дешевої продукції. Але пиломатеріали, ціна яких нижча за цільну деревину, можуть стати відмінним варіантом більш економної заміни.

Пиломатеріали та їх різновиди

Для цього використовується деревина дерев різних видів як листяних, так і хвойних. Все залежить від того, які параметри вихідного товару необхідні. Хвойна деревина дешевша, але вона потребує обробки при зовнішньому використанні.

Листяні породи відрізняються міцністю, вони добре тримають форму, стійкі до ураження грибком. Пиломатеріали одержують при розкрої деревини. Стовбур зрубаного дерева пропускають через циркулярну пилку, формуючи різні види матеріалу або основу для його створення.

В результаті можна придбати пиломатеріали таких різновидів:

  • OSB (ОСБ) плити. Назва в перекладі з англійської означає орієнтовано-стружкову плиту – багатошаровий лист, в основі якого деревна стружка. Вона склеєна різними смолами з воском та невеликою кількістю борної кислоти, сформована пресуванням. Напрямок стружки у кожному шарі різний, що забезпечує міцність структури;
  • брус або Дошку. Ці матеріали відрізняються формою, адже є стандартні розміри деревини обрізної. Але в будь-якому випадку, дошкою називається матеріал, в якому товщина, помножена надвоє, буде меншою за його ширину;
  • ДВП. На відміну від ОСБ-плит, такий матеріал створений із застосуванням деревних волокон, він не настільки щільний, але більш гнучкий. Якщо потрібні пиломатеріали, ціна яких є доступною, вибирають деревно-волокнисті плити;
  • Картон. Його різновидів дуже багато, у тому числі водостійкий матеріал, захисні картонні куточки або прокладний картон, що можуть знадобитися в залежності від видів будівельних робіт.

Але головне, на що слід звернути увагу – якість матеріалу. Його показники – це рівна поверхня, на якій немає западин, горбків або тріщин. Навіть невеликі розколи, які ледь помітні, виявляться під час проведення робіт або внаслідок експлуатації. Якісні пиломатеріали поставляються сухими, на них не повинно бути ознак гниття чи грибкових уражень. Запорукою придбання чудової продукції є пиломатеріали від VENBUD, надійного постачальника будівельних товарів.

Доступна вартість, великий вибір товарів, оперативна доставка по території Києва та області або можливість самовивезення, різні варіанти оплати – це пропонує клієнтам компанія, гарантуючи вигідні покупки.

Часті питання про OSB плити

💲 Яка ціна на OSB плити в Києві?
Ціна на OSB плити від 37.00 ₴ до 2 748.00 ₴.
❓ Як замовити OSB плити на сайті VENBUD?
Для замовлення OSB плити натисніть "Купити", оберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як оплатити OSB плити на сайті VENBUD?
Оплатити OSB плити можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати доставку OSB плити по Києву та Київській області?
- Доставка OSB плити в день замовлення.
- Доставка OSB плити на слідуючий день якщо замовлення зроблене після 17.00.
☝ Чому варто купити OSB плити в інтернет магазині VENBUD?
Купуючи OSB плити Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції