UW (УВ) профіль

Знайдено: 1 - 27 серед 27 товарів

UW профіль для гіпсокартону у Києві

Профіль стіновий напрямний позначається літерним маркуванням UW. Основне його призначення – участь у конструкції каркасів та перегородок. Популярність таких споруд за допомогою ГКЛ дуже висока завдяки порівняльній простоті та доступності необхідних матеріалів. Особливо це важливо для будівельних та ремонтних організацій, які купують ГКЛ та профіль для гіпсокартону оптом.

Монтаж цих елементів гіпсокартонних конструкцій виконується на парі з профілем CW. Вони фіксуються до підлоги заздалегідь здійсненою розміткою, будучи рамкою майбутнього каркаса. Потім в них вставляються стійкові елементи CW, місця стиків закріплюються.

Стіновий УВ профіль виготовляється з міцної листової оцинкованої сталі товщиною 0,4 - 0, 8 мм. Спочатку лист розкривається на стрічки відповідних розмірів. Потім формуються шляхом холодного катання. В результаті виходить рейка П-подібної форми, яка забезпечує додаткову жорсткість виробу та можливість кріпити в нього супутні елементи конструкції.

Іноді назва цього виробу замість такого маркування супроводжується абревіатурою ПН (профіль напрямний). Таким чином, ПН-75 – це той самий профіль UW-75. На відміну від нього напрямні рейки для створення підвісних стель гіпсокартонних маркуються літерами UD.

При облицюванні стін по периметру або створення перегородки стартові елементи кріпляться до підлоги та стелі за допомогою дюбелів та шурупів. Крапки фіксації розташовуються вздовж рейки з кроком 15-20 см, що забезпечує надійність кріплення. Найважливіше тут – це правильна розмітка, в іншому процес не викликає складнощів.

Щоб уникнути непотрібних шумів при зіткненні зі стіною, на спинку планки приклеюють звукоізолюючу стрічку. Профіль УВ-50, 75 або 100 слід встановити на підлогу відповідно до розмітки і прикрутити до несучої основи саморізами. Так само слід зробити з елементом на стелі. Потім між ними у технологічну виїмку вставляються вертикальні рейки CW відповідних розмірів. Кінці напрямних повинні бути встановлені встик без використання додаткових комплектуючих. При встановленні каркаса дуже важливо дотримуватися вертикального рівня.

Особливості профілю стінового напрямного UW

При виборі потрібних матеріалів можна придбати UW профіль різної ширини. Він вказується у маркуванні відразу після літерного позначення. Усього є 3 варіанти:

  1. UW-50;
  2. UW-75;
  3. UW-100.

Таким чином, найбільший розмір має профіль УВ-100. Потрібна ширина визначається в залежності від товщини перегородки, що зводиться.

Також дуже важливою характеристикою, що впливає на вагу та міцність виробу, є товщина металу. У нашому магазині ви можете вибрати вироби з наступними параметрами:

  • 0,45 мм;
  • 0,55 мм;
  • 0,55 мм ГОСТ;
  • 0,6мм.

Довжина виробів стандартно становить 3 чи 4 метри. Іноді підприємства випускають за спецзамовленням 6-метрові планки.

Де купити УВ профіль для гіпсокартону у Києві?

В інтернет-магазині Венбуд пропонується продукція компанії Knauf у широкому асортименті. Зайшовши до нашого каталогу, ви можете оцінити різноманітність вибору. Нашим перевагою перед конкурентами є нижчі ціни за незмінно високої якості продукції та обслуговування. Ми реалізуємо продукцію у Києві та Київській області оптом та в роздріб. Надаємо допомогу у виборі оптимального товару та розрахунку обсягу, доставляємо замовлені матеріали у день замовлення або наступного дня. За необхідності наші менеджери нададуть потрібні консультації та дадуть відповіді на всі запитання. Звертайтесь до нас!

Часті питання про UW (УВ) профіль

💲 Яка ціна на UW (УВ) профіль в Києві?
Ціна на UW (УВ) профіль від 65.00 ₴ до 283.00 ₴.
❓ Як замовити UW (УВ) профіль на сайті VENBUD?
Для замовлення UW (УВ) профіль натисніть "Купити", оберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як оплатити UW (УВ) профіль на сайті VENBUD?
Оплатити UW (УВ) профіль можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати доставку UW (УВ) профіль по Києву та Київській області?
- Доставка UW (УВ) профіль в день замовлення.
- Доставка UW (УВ) профіль на слідуючий день якщо замовлення зроблене після 17.00.
☝ Чому варто купити UW (УВ) профіль в інтернет магазині VENBUD?
Купуючи UW (УВ) профіль Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції