Фарба, Грунтуюча фарба

Знайдено: 1 - 48 серед 53 товари

Будівельні фарби у Києві

На сьогоднішній день будівельний ринок пропонує широкий асортимент барвистих виробів. Будівельні фарби надають різним поверхням певних властивостей, виконують функцію захисту від корозії та захищають від температурних перепадів. Якщо Ви вирішили купити будівельну фарбу, перед цим Вам потрібно уважно вивчити велику кількість характеристик, які притаманні тим чи іншим видам фарби, тому що незнання цих речей може призвести до дуже неприємних сюрпризів.

Будівельні фарби можна поділити на фарби, які мають водяну основу (емульсійні: акрилові, латексні, полівінілацетатні (ПВА), силіконові); фарби на органічному розчиннику (алкідні: масляні, емалеві) та силікатні фарби.

Характеристика фарби на водяній основі

Емульсійна фарба. Емульсійні фарби не розчиняються у воді. Відрізняються екологічністю та безпекою. Стійкі до лужного впливу. Емульсійними фарбами вважаються:

  1. Акрилова фарба. Чи не підходять для будівель, які мають сирі стіни. Така фарба стійка до ультрафіолету і добре зберігає свій колір. Відштовхують воду та мають високу стійкість до механічних пошкоджень.
  2. Латексна фарба. Найдорожчий варіант серед фарб на водяній основі. До їх складу повинен обов'язково входити латекс. Основні особливості латексних фарб - водонепроникність, здатність затягувати тріщини. Застосовуються на поверхнях із структурованими шпалерами, стелі, а також на стінах.
  3. Полівінілацетатна фарба. ПВА є найбільш бюджетним варіантом із низки фарб на водній основі. Екологічні, стійкі до світла, що ідеально підходять для фарбування стель та інших внутрішніх приміщень;
  4. Силіконова фарба. Силіконові фарби виготовляються на основі емульсованих смол. Мають водовідштовхувальну поверхню, здатні затягувати тріщини та застосовні для всіх видів мінеральних поверхонь.

Основні особливості фарб на органічному розчиннику

Алкідна фарба. Алкідні фарби виготовляються на основі алкідної смоли. Найбільш підходящий варіант для нанесення на оштукатурену поверхню, а також дерево та метал. Після нанесення не виділяють токсичних речовин та відштовхують вологу. Алкідними фарбами вважаються:

  • Масляна фарба. Основа для цієї фарби – оліфа, через це олійні фарби дуже довго висихають. Після нанесення можуть виділяти токсичні речовини. Тому пряме призначення цієї фарби – фарбування зовнішніх поверхонь.
  • Емалева фарба. Виготовляються з лакових матеріалів і після фарбування мають гарну глянцевість. Широко застосовуються для дерева, металу та стін. Використовуються для всіх видів будівельних робіт, швидко сохнуть та стійкі до появи іржі.
  • Силікатна фарба. Виготовляється на основі рідкого скла та відноситься до розряду мінеральних. Пряме призначення – захист фасадів. Має хорошу повітропроникність, стійкість до температури і світла і практично не змивається. Добре поєднуються з іншими видами фарби.

Вигоди від інтернет магазину Venbud

Інтернет магазин VENBUD пропонує Вам широкий асортимент товарів, серед яких і будівельні фарби у Києві. Серед наших головних переваг: доставка товару безпосередньо в день замовлення, висока якість продукції та інформативні консультації наших менеджерів. Впевнені, що наші ціни Вас приємно здивують! Щоб побачити ширший вибір будівельних фарб, переходьте на сайт.

Часті питання про Фарба, Грунтуюча фарба

💲 Яка ціна на Фарба, Грунтуюча фарба в Києві?
Ціна на Фарба, Грунтуюча фарба від 267.00 ₴ до 3 193.00 ₴.
❓ Як замовити Фарба, Грунтуюча фарба на сайті VENBUD?
Для замовлення Фарба, Грунтуюча фарба натисніть "Купити", оберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як оплатити Фарба, Грунтуюча фарба на сайті VENBUD?
Оплатити Фарба, Грунтуюча фарба можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати доставку Фарба, Грунтуюча фарба по Києву та Київській області?
- Доставка Фарба, Грунтуюча фарба в день замовлення.
- Доставка Фарба, Грунтуюча фарба на слідуючий день якщо замовлення зроблене після 17.00.
☝ Чому варто купити Фарба, Грунтуюча фарба в інтернет магазині VENBUD?
Купуючи Фарба, Грунтуюча фарба Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції