WOKS Україна

Знайдено: 1 - 16 серед 16 товарів

Отечественная компания-производитель «Одескабель» предлагает в продажу специальный двухжильный кабель для обогрева разных помещений. Купить нагревательные маты Woks можно по выгодным ценам, которые конструктивно состоят из кабеля, зафиксированного на поверхности самоклеющейся ленты с фиксированным шагом. По некоторым техническим показателям такие изделия в несколько раз превосходят продукцию от иностранных брендов, а потому пользуются особым потребительским спросом.

Мати Woks для теплої підлоги.

Нагрівальний мат Woks – сучасна електрична система для створення повноцінної конструкції тепла підлога. На українському ринку представлена продукція включена до списку найбільш затребуваних виробів, що відрізняються простою конструкцією та швидким способом монтажу.

При цьому вироби повністю відповідають основним європейським стандартам якості та застосовуються у вигляді ідеальної альтернативи дорожчим моделям. Купити теплу підлогу можна недорого під різне покриття для підлоги, в тому числі і під кахель.

Особливості нагрівальних матів Вокс

Вибираючи мати Woks для теплої підлоги в каталозі, необхідно врахувати, що змійка кабелю відрізняється строго фіксованим кроком укладання. Це забезпечує рівномірний підігрів усієї площі.

Таке опалення без стяжки під плитку має наступний набір особливостей:

  • Сітка характеризується наявністю клейкої основи, що полегшує процес фіксації конструкції до покриття.
  • Захист від негативного магнітного поля – це пов'язано з використанням суцільного екрана, виготовленого з алюмінієвого матеріалу.
  • Наявність подвійної ізоляції – зовні та всередині, яка здатна впоратися з температурою нагріву до +120 градусів.

У вигляді ізоляції виробник використовував високоякісні матеріали – полімер та тефлон.

Застосування нагрівальних матів Woks

Замовити нагрівальні мати Вокс в Києві можна для подальшого монтажу в будь-якому приміщенні, а тому дані матеріали відносяться до списку універсальних. Електричну матову теплу підлогу можна використовувати для різних видів підлогового покриття:

Замовити нагрівальні мати Вокс в Києві можна для подальшого монтажу в будь-якому приміщенні, а тому дані матеріали відносяться до списку універсальних. Електричну матову теплу підлогу можна використовувати для різних видів підлогового покриття:

  1. Декорований камінь.
  2. Плитка.
  3. Кахель.
  4. Мармур та інше.

Крім того, укладання можна виконувати на майданчиках, де немає можливості додатково збільшити початкову висоту підлоги. Монтаж може здійснюватися в плитковий клей або супертонкий шар стяжки.

Чому варто купити мати Вокс у Києві на Venbud

В інтернет-магазині Венбуд є широкий асортимент високоякісної продукції від вітчизняних виробників, яку можна замовити оптом або в роздріб. Демократична ціна на мати Woks є однією з важливих переваг для кожного покупця. Перед виходом на український ринок продукція проходить ретельну перевірку, тому відрізняється високою якістю виконання.

Оперативна доставка в Україні здійснюється в день оформлення замовлення онлайн. Наші менеджери допоможуть оформити замовлення, проконсультувавши кожного користувача сайту.

Часті питання про WOKS Україна

💲 Яка ціна на WOKS Україна в Києві?
Ціна на WOKS Україна від 1 885.00 ₴ до 18 478.00 ₴.
❓ Як замовити WOKS Україна на сайті VENBUD?
Для замовлення WOKS Україна натисніть "Купити", оберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як оплатити WOKS Україна на сайті VENBUD?
Оплатити WOKS Україна можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати доставку WOKS Україна по Києву та Київській області?
- Доставка WOKS Україна в день замовлення.
- Доставка WOKS Україна на слідуючий день якщо замовлення зроблене після 17.00.
☝ Чому варто купити WOKS Україна в інтернет магазині VENBUD?
Купуючи WOKS Україна Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції