Цегла

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Цегла відноситься до списку найбільш популярних та затребуваних будматеріалів, які використовуються при зведенні різних будинків. Серед характерних рис цегли відзначають чудові показники міцності, надійності, тривалий термін служби.

У продажу можна зустріти цеглини різних кольорів. Це з певним складом глини, взятої за основу. Найчастіше використовують стандартну червону цеглу. Однак колірний відтінок не істотно впливає на властивості матеріалу.

Пустотіла або повнотіла цегла

Перед тим, як купити цеглу в інтернет-магазині «VenBud», кожен покупець задається питанням, який матеріал вибрати – пустотіла або повнотіла. У деяких виробах на порожнечі може бути близько 50% від усієї площі матеріалу, що впливає на теплові характеристики майбутнього об'єкта.

Також, пустотіла цегла відрізняється меншою вагою, а тому суттєво зменшує загальне навантаження на фундамент будинку. Невеликі порожнечі будівельники легко заповнюють розчином, а тому вважають порожнисту цеглу зручнішими в процесі виконання будівельних робіт.

Основні різновиди цегли

Враховуючи певний список умов, в яких експлуатуватиметься будматеріал, представлені різні ціни на цеглу, що зумовлено різноманітністю її видів. Умовно всі цеглини поділяються на такі великі категорії:

  1. Будівельна цегла – це стандартні глиняні матеріали, які пройшли процедуру випалу. За типорозміром вони можуть бути одинарними, полуторними або подвійними.
  2. Лицьова цегла - використовується для облицювання фасадної частини будівель, а також характеризуються чудовими експлуатаційними якостями.
  3. Силікатна цегла – бюджетна версія будматеріалів, яка пояснюється особливим процесом виробництва (відсутність процедури випалу).
  4. Клінкерна цегла – за основу виробники взяли тугоплавку глину за температури від +1100 градусів. За таких показників повністю зникають будь-які порожнечі.

Ознайомитись з повним списком основних видів цегли можна за допомогою нашого каталогу.

В інтернет-магазині «VenBud» клієнти мають можливість замовити цеглу з доставкою по всіх районах Києва та Київської області, обираючи найбільш підходящі рішення для проведення будівельно-ремонтних робіт. Наші консультанти допоможуть визначитися з оптимальною кількістю цегли для виконання конкретних завдань.

Часті питання про Цегла

💲 Яка ціна на Цегла в Києві?
Ціна на Цегла від 5.00 ₴ до 14.00 ₴.
❓ Як замовити Цегла на сайті VENBUD?
Для замовлення Цегла натисніть "Купити", оберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як оплатити Цегла на сайті VENBUD?
Оплатити Цегла можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати доставку Цегла по Києву та Київській області?
- Доставка Цегла в день замовлення.
- Доставка Цегла на слідуючий день якщо замовлення зроблене після 17.00.
☝ Чому варто купити Цегла в інтернет магазині VENBUD?
Купуючи Цегла Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції