Склополотно

Знайдено: 1 - 17 серед 17 товарів

Склополотно

Склополотно являє собою натуральний та екологічно чистий матеріал – це неткане полотно, виконане з пресованих ниток скловолоконного типу. Для подальшої зручної експлуатації матеріал продається у спеціальних рулонах та активно використовується при виконанні різних будівельно-ремонтних робіт. Стандартна ширина полотна складає 1 м, 20 м або 50 м. Найчастіше склополоти використовують під час чистового оздоблення таких поверхонь, як стіни та стелі.

Серед величезної кількості вагомих переваг малярного склополотна варто відзначити:

  • Можливість запобігти утворенню мікротріщин.
  • Відмінний захист стінок від появи грибка.
  • Наявність властивостей міцності, матеріал не піддається займанню навіть при прямому контакті з вогнем.
  • Можливість використовувати полотно навіть у приміщеннях із підвищеним рівнем вологості.
  • Універсальність, яка полягає в тому, що склополотно можна клеїти на різні види поверхонь.

Склополотно під фарбування відрізняється наявністю двох сторін: лицьова та виворітна. Лицьова сторона має гладку основу і знаходиться з внутрішньої сторони рулону, а виворітна – шорстка на дотик, що забезпечує якісне зчеплення з різними поверхнями.

Основні види склополотна

Конкретна ціна склополотна залежить від певних показників густини представленого матеріалу. Виходячи з цього критерію, виділяють три групи такої павутинки:

  1. Полотна з показниками густини 40 г/м2 – використовуються для наклеювання на стелю під майбутнє фарбування. З цієї причини матеріал називається стельовим.
  2. Полотна з показниками щільності 45 г/м2 – універсальний матеріал, який рекомендується використовувати для пошкоджених поверхонь, де є різні тріщини.
  3. Полотна з показниками щільності 50 г/м2 – цей матеріал має унікальні технічні властивості, тому знайшов своє застосування під час проведення ремонтних робіт у виробничих приміщеннях, складах і гаражах. Саме такі поверхні найбільше зазнають усіляких руйнувань.

Купити склополотно за демократичною ціною можна на сайті інтернет-магазину VenBud. Менеджери у телефонному режимі готові проконсультувати кожного клієнта, допомагаючи визначитися із вибором конкретного виду полотна. Доставка товару здійснюється по Києву та Київській області.

Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції