DEVI Сomfort

Знайдено: 1 - 15 серед 15 товарів

Нагрівальний мат Devi є незамінною конструкцією для сучасної системи опалення – це двожильний нагрівальний кабель. Такий кабель розташований петлеподібно на поверхні спеціальної сітки, виготовленої зі скловолокна. В результаті вдається забезпечити рівномірний та комфортний підігрів всього підлогового покриття.

Тепла підлога – Деві мати в Києві

Тепла підлога Девімат – повноцінна система електричного типу, що відрізняється простим та зрозумілим способом монтажу порівняно з окремим прокладанням кабелю на поверхні підлоги. Представлені мати продаються в спеціальних рулонах певної довжини, ширини та діаметра в цілому.

Свою популярність така тепла підлога заслужила, завдяки можливості виконувати укладання абсолютно на будь-якому етапі проведення ремонтних робіт усередині приміщення.

Види та застосування DEVI матів

Вибираючи, який Devi мат укласти на тій чи іншій ділянці в приміщенні, необхідно ознайомитися з основними різновидами таких конструкцій:

  • Нагрівальні мати, в основі яких виробник використовував одножильний кабель, що має відразу два холодні кінці. Це вогнетривкі моделі, у складі яких не передбачено наявність свинцю. Оптимальна товщина шару становить 25 мм.
  • Нагрівальні мати, в основі яких був використаний двожильний екранований кабель, що має лише один холодний кінець. Це також вогнетривка модель без свинцю, укладання якої можна проводити під час ремонту на тонке підлогове покриття.

Установка може проводитися під плитку (в плитковий клей) або в інші різновиди підлогового покриття (в спочатку покладений шар спеціальних сумішей, що самовирівнюються).

Переваги використання нагрівальних матів Devi

Тепла підлога – Devi мат під плитку від датського виробника забезпечує особливі показники надійності та економного споживання електроенергії у процесі експлуатації. Але це далеко не повний перелік переваг:

  1. Офіційна гарантія на продукцію становить до 20 років.
  2. Простий спосіб керування температурою під час експлуатації даної системи.
  3. Застосування високотемпературної ізоляції мату, що унеможливлює процес перегріву або перегорання кабелю.

Додатковий захисний екран, передбачений у конструкції, запобігає виникненню небажаного електромагнітного випромінювання в процесі роботи.

Чому варто купити ДЕВІ мат у Києві на Venbud

Інтернет-магазин Венбуд пропонує матову теплу підлогу за максимально вигідними цінами. Регулярне оновлення асортименту та поповнення каталогу новою продукцією дозволяє покупцям завжди вибирати якісні позиції оптом та в роздріб. Купити нагрівальні мати Devi можна прямо зараз, скориставшись швидким пошуком по каталогу товарів або звернувшись за допомогою до наших менеджерів. Доставка товару здійснюється по всіх районах Києва та Київської області у день оформлення замовлення на сайті.

Часті питання про DEVI Сomfort

💲 Яка ціна на DEVI Сomfort в Києві?
Ціна на DEVI Сomfort від 3 876.00 ₴ до 20 952.00 ₴.
❓ Як замовити DEVI Сomfort на сайті VENBUD?
Для замовлення DEVI Сomfort натисніть "Купити", оберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як оплатити DEVI Сomfort на сайті VENBUD?
Оплатити DEVI Сomfort можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати доставку DEVI Сomfort по Києву та Київській області?
- Доставка DEVI Сomfort в день замовлення.
- Доставка DEVI Сomfort на слідуючий день якщо замовлення зроблене після 17.00.
☝ Чому варто купити DEVI Сomfort в інтернет магазині VENBUD?
Купуючи DEVI Сomfort Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції