Мінеральна вата

Знайдено: 1 - 48 серед 58 товарів

Під час виконання будівельних робіт різних будівель важливо приділити увагу питанням теплоізоляції житлових приміщень. Мінвата входить до списку найпоширеніших ізоляційних матеріалів, здатних забезпечити ідеальні показники тепло- та звукоізоляції.

Незважаючи на те, що волокна мінвати не можуть вбирати в себе вологу, вони легко зберігають її в своїй структурі. Тому рекомендується використовувати цей матеріал при утепленні зовнішньої частини конструкції або всередині будівель.

Мінвата у Києві

Порівнюючи мінеральну вату з іншими утеплювачами, за своєю ефективністю вона знаходиться в одному списку з пінопластом та перевершує безліч інших видів утеплювача. Ціна мінвати залежить від величезної кількості технічних характеристик, серед яких варто зазначити коефіцієнт теплопровідності. У різних варіантах виробництва цей показник варіюється не більше від 0,036 до 0,042 ВТ/(м*К). На даний параметр особливий вплив має щільність волокон.

У будівництві мінеральна вата має особливий споживчий попит, завдяки здатності протистояти впливу біологічних форм. Це пояснюється наявністю необхідної конвекції, що виключає утворення та подальший розвиток грибкових форм, поява цвілі.

Види та застосування мінеральної вати

Разобраться с вопросом, сколько стоит минвата можно, если ознакомиться с основными видами данного материала. Виды зависят от используемого сорта сырья, степени плотности и прочности, формы выпуска (рулоны или плиты):

  • Скловата. Виготовляється шляхом плавлення наступних компонентів для створення основи – пісок, вапняк, бури, соди та доломіт. Використовується для утеплення стін, покриття для підлоги, дахів.
  • Кам'яна вата. У процесі виробництва використовують тверді гірські базальтові породи. Застосовують для збереження високих показників тепло- та звукоізоляції зовнішніх стін, покрівлі, підлог, міжповерхових перекриттів, внутрішніх перегородок у приватних будинках.
  • Шлакова вата. Створена на основі доменних шлаків та знайшла своє застосування при утепленні сухих тимчасових споруд.

Перед тим, як купити мінеральну вату, потрібно врахувати всі умови її майбутньої експлуатації та місце розташування загалом.

Переваги використання мінвати

Вартість мінеральної вати відрізняється особливою демократичністю, що робить її популярною для широкої аудиторії споживачів. З огляду на властивості такого матеріалу для ізоляції відзначають наступний список особливостей:

  1. Стійкість до високої температури повітря – теплоізолятор вважається негорючим матеріалом.
  2. Тривалий експлуатаційний термін – за дотримання технології виробництва та монтажу мінвата може прослужити близько 70 років без необхідності заміни.
  3. Відсутність небезпечних хімічних компонентів у складі.
  4. Може використовуватись для утеплення дерев'яних споруд.

За рахунок гнучкої структури матеріал може використовуватись для ремонту та подальшого утеплення рівних, кривих типів поверхні.

Особливості покупки мінеральної вати на Venbud

Для утеплення фасадної частини будинку та даху інтернет-магазин «Венбуд» пропонує можливість придбати теплоізоляційні матеріали оптом в Україні за вигідними цінами, які є нижчими, ніж у конкурентів. Весь асортимент товару представлений у нашому каталозі на сайті та доступний для замовлення в режимі онлайн.

Мінеральна вата оптом продається з доставкою в день оформлення замовлення або наступного дня по всіх районах Києва та області. Додатково клієнт зможе домовитись із менеджером про самовивезення товару.

Часті питання про Мінеральна вата

💲 Яка ціна на Мінеральна вата в Києві?
Ціна на Мінеральна вата від 226.00 ₴ до 1 453.00 ₴.
❓ Як замовити Мінеральна вата на сайті VENBUD?
Для замовлення Мінеральна вата натисніть "Купити", оберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як оплатити Мінеральна вата на сайті VENBUD?
Оплатити Мінеральна вата можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати доставку Мінеральна вата по Києву та Київській області?
- Доставка Мінеральна вата в день замовлення.
- Доставка Мінеральна вата на слідуючий день якщо замовлення зроблене після 17.00.
☝ Чому варто купити Мінеральна вата в інтернет магазині VENBUD?
Купуючи Мінеральна вата Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції