Клей для плитки

Знайдено: 1 - 48 серед 86 товарів

Клей для плитки Київ

Клей для плитки з доставкою по Києву. Купити клей для плитки у Києві. Ціна на клей у магазині Венбуд.

У процесі укладання плитки важливо враховувати безліч факторів, які допоможуть вибрати та купити клей для плитки високої якості. При неправильному підборі суміші відбувається поступове розтріскування кераміки, відшаровування матеріалу, що стає причиною відпадання плитки в цілому. Тому під час покупки важливо розібратися, для яких саме видів плитки призначений той чи інший клейовий склад.

Інтернет-магазин «VenBud» пропонує у продаж клей для плитки за ціною, що відрізняється особливою демократичністю та доступністю. Це склади від перевірених брендів із різним призначенням. З конкретного набору компонентів, виділяють кілька видів клею.

Цементний клей для плитки

Представлений вид відноситься до списку найпоширеніших і практично універсальних, оскільки дозволяє фіксувати різні варіанти плиток. За основу було взято цемент, пісок із всілякими додатковими добавками.

Цементний клей для плитки, купити який можна для укладання з використанням шару до 10 мм, забезпечує адгезію з такою основою, як оштукатурені стіни, цегляні, бетонні та інші.

Такі суміші запропоновані у сухому вигляді, які необхідно розводити з водою у пропорціях, вказаних виробником.

Епоксидний склад Клею

Представлені клейові склади можуть бути дво-або багатокомпонентні. Виробники виготовляють їх на основі затверджувача (рідкого у вигляді порошку) з додаванням сполучного компонента – смоли.

Купити епоксидний клей для плитки рекомендується для тих приміщень та зон, які найчастіше зазнають величезних навантажень:

  • басейни;
  • кухонні приміщення;
  • столові та інше.

Клейові склади відрізняються підвищеним ступенем міцності та чудовою адгезією.

Поліуретановий клей для плитки

За кількістю компонентів у складі клей може бути одно-або двокомпонентним. Перший вид твердне при вступі в реакцію вологи та клею, а другий – за рахунок реакції компонентів, які змішують у конкретних пропорціях.

Поліуретановий клей для плитки, ціна якого залежить від компанії-виробника, вважається спеціалізованим, а тому підходить для вузькопрофільних завдань. Найчастіше такі склади застосовують з метою забезпечити високу міцність адгезії скляної плитки з дерев'яними чи металевими поверхнями.

Водно-дисперсійний клей

Це однокомпонентні суміші пастоподібного типу, розроблені із застосуванням латексу, акрилу або ПВА. Їх прийнято використовувати для успішного укладання плитки на такі поверхні:

  • гіпсокартонні поверхні;
  • бетонні стіни;
  • попередньо оштукатурені поверхні.

Купити водно-дисперсійний клей для плитки рекомендується, якщо стандартний шар цементного складу занадто великий. Тому такі види часто застосовують під час заміни та ремонту плитки у приміщенні.

В інтернет-магазині «VenBud» кожен клієнт зможе підібрати ідеальний варіант за ціною та призначенням, завдяки величезному асортименту.

Часті питання про Клей для плитки

💲 Яка ціна на Клей для плитки в Києві?
Ціна на Клей для плитки від 31.00 ₴ до 4 309.00 ₴.
❓ Як замовити Клей для плитки на сайті VENBUD?
Для замовлення Клей для плитки натисніть "Купити", оберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як оплатити Клей для плитки на сайті VENBUD?
Оплатити Клей для плитки можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати доставку Клей для плитки по Києву та Київській області?
- Доставка Клей для плитки в день замовлення.
- Доставка Клей для плитки на слідуючий день якщо замовлення зроблене після 17.00.
☝ Чому варто купити Клей для плитки в інтернет магазині VENBUD?
Купуючи Клей для плитки Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції