Суміші для підлоги

Знайдено: 1 - 48 серед 58 товарів

Купили квартиру, збудували заміський будинок або просто вирішили зробити ремонт у квартирі, тоді в будь-якому випадку Вам потрібно буде купити суміші для підлоги. І для виконання цього завдання робиться стяжка для підлоги.

Навіщо потрібна стяжка підлоги?

Будь-яке фінішне покриття підлоги як наприклад:

 1. лінолеум
 2. ламінат
 3. паркет
 4. плитка і т.д.

потребує того, щоб він був покладений на ідеально рівну поверхню, інакше можуть виникнути проблеми при експлуатації. Стяжка підлоги – це процес. А ось суміші для підлоги це матеріал, без якого сам процес неможливий.

Є кілька способів укладання стяжки на підлогу:

 • Стяжка підлоги на маяках. Цей процес найпопулярніший і найнадійніший. Суть його полягає в тому, що вздовж або впоперек приміщення (кімнати) виставляються маяки (металеві тонкі рейки), перший маяк за рівнем виставляється 15-20см. від стіни, решта з кроком від 80-150см. від першого. Між цими рейками заливається сам розчин і правилом, щільно притискаючи до рейок, проводиться розрівнювання суміші для стяжки.
 • Самовирівнююча стяжка підлоги, наливна підлога або ще називають рівну підлогу. Суть цього методу полягає в тому, що приготована суміш має велику плинність і після виливання на основу вона під своєю вагою самостійно розтікається утворюючи рівну горизонтальну поверхню. Хоча часто кажуть, що такому виду вирівнювання підлоги і не потрібна допомога майстра, ми рекомендуємо використовувати спеціальний голковий валик для рівномірного розподілу розчину по поверхні, а також для видалення бульбашок повітря, які неодмінно з'являться при приготуванні розчину.
 • Напівсуха стяжка підлоги. Як правило, проводиться двома шарами. перший сухий, а другий звичайний. Цей метод здешевлює та прискорює процес висихання. Міцність даного виду стяжки досягається шляхом додавання спеціальних полімерних матеріалів, які її зміцнюють і покращують адгезію з поверхнею.
 • збірна стяжка підлоги. Здійснюється шляхом укладання шару сипучого матеріалу, такого як керамзит або щебінь, з наступним монтажем гіпсоволокнистих плит.
 • Крім того, існує промислове стягування підлоги. Суть такої стяжки полягає у застосуванні сумішей для стяжки з особливо міцною маркою бетону та обробкою поверхні спеціальними просоченнями та наповнювачами.

Етапи виконання стяжки підлоги у будинку чи квартирі.

 1. Розмітка приміщення та визначення кількості необхідного матеріалу, що безпосередньо впливає кількість суміші для підлоги ціна та час для виконання цієї процедури.
 2. Підготовка поверхні перед виконанням робіт. На цьому етапі необхідно очистити підлогу від сміття, будь-яких неміцних елементів, закласти тріщини. Після чого нанести шар грунтовки, який прибере пил, створить плівку на поверхні для зменшення поглинання вологи і як наслідок швидкого висихання суміші для підлоги, а також шар грунтовки значно покращує адгезію.
 3. Укладання теплоізолюючого шару як керамзит або пінополістирольні плити. Ми обов'язково рекомендуємо цей метод в умовах, коли стяжка робиться поверх плит перекриття першого поверху будинку або квартири. Крім того, на цьому етапі проводиться укладання труб електропроводки, водопостачання та опалення, а також теплої підлоги. Але перед цим необхідно провести гідроізоляцію за допомогою руберойду або плівки великої товщини.
 4. Установка маячних рейок (маяків). Кожен майстер встановлює їх по своєму і тут важливий не спосіб, а якість установки, тому що якщо встановлені маяки не будуть створювати єдину рівну площину, це може призвести до того, що після застигання суміші для підлоги потрібно буде проводити додаткові маніпуляції для вирівнювання "помилок" і як наслідок збільшення витрат за ціну стяжки підлоги.
 5. Приготування розчину. Цей метод банально простий, та його дотримання гарантує якість отриманої поверхні підлоги. Кожен виробник суміші для підлоги або наливної підлоги на упаковці вказує витрату суміші на м2 та етапи її приготування із зазначенням кількості необхідної рідини для змішування.
 6. Стяжка підлоги Заливка суміші для підлоги. Починати заливку потрібно з далекого краю приміщення, поступово переміщаючись до виходу. Вікна та інші елементи які можуть створювати протяги необхідно закрити інакше розчин швидко віддаватиме вологу і як наслідок з'являться тріщини.
 7. Зволоження. Після закінчення робіт і до повного висихання ми рекомендуємо проводити зволоження поверхні підлоги. Достатньо 2-3 разів. Це можна зробити малярним валиком з довгою рукояттю або будь-яким розпилювачем, навіть зробленим з підручних засобів.
 8. Шліфування. Необов'язкова, якщо роботи виконані якісно та з дотриманням усіх вимог. Але іноді буває корисним.

Чим інтернет-магазин будівельних матеріалів VenBud кращий за інші?

Часто покупець робить запит в інтернеті – суміші для підлоги Київ і не може знайти те, що дійсно необхідно для виконання його завдання. Наш інтернет магазин VenBud продає всі види сумішей для підлоги. Ми завжди включаємося в процес із радістю: розрахувати кількість необхідного матеріалу, вартість, який матеріал максимально підійде для стяжки підлоги та багато іншого.

Основний показник не кількість проданого товару, а кількість задоволених покупців. Крім того, в нашому широкому асортименті будівельних матеріалів ви знайдете все для ремонту, внутрішньої обробки приміщень та зовнішньої обробки будівель. Ми завжди раді Вам. Телефонуйте!

Часті питання про Суміші для підлоги

💲 Яка ціна на Суміші для підлоги в Києві?
Ціна на Суміші для підлоги від 72.00 ₴ до 1 121.00 ₴.
❓ Як замовити Суміші для підлоги на сайті VENBUD?
Для замовлення Суміші для підлоги натисніть "Купити", оберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як оплатити Суміші для підлоги на сайті VENBUD?
Оплатити Суміші для підлоги можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати доставку Суміші для підлоги по Києву та Київській області?
- Доставка Суміші для підлоги в день замовлення.
- Доставка Суміші для підлоги на слідуючий день якщо замовлення зроблене після 17.00.
☝ Чому варто купити Суміші для підлоги в інтернет магазині VENBUD?
Купуючи Суміші для підлоги Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції