Саморізи по металу

Знайдено: 1 - 34 серед 34 товари

Самонарізи по металу у Києві

Сьогодні купити шурупи по металу в Україні не складає труднощів. Асортимент моделей відрізняється типорозмірами, формою головки, матеріалом та різновидом покриттів, що дозволяє підібрати під конкретні завдання найкращий варіант. Представляючи собою стрижні з міцної сталі, доповнений різьбленням, шурупи для металу часто оснащуються буром, потайною головкою, свердлом та іншими елементами, завдяки яким можна ефективно працювати з покрівельними матеріалами, металопрофілем, виконувати декоративні маніпуляції.

Високу міцність мають саморізи з вуглецевої сталі, тоді як аналоги з нержавіючої сталі ефективно застосовуються при екстер'єрних роботах в умовах агресивного впливу факторів навколишнього середовища.

Типи та особливості саморізів по металу

На вибір українському споживачеві самонарізи для металу надаються у великій варіативності модифікацій:

  1. Оснащені прес-шайбою – що забезпечують завдяки металевій шайбі надійну фіксацію при отворах великого діаметра.
  2. Класичні моделі – малий крок різьблення та пофарбовані у чорний, жовтий або білий колір з метою захисту від корозійних процесів.
  3. Блошки – призначені для фіксації металевих елементів малої товщини (не більше 2-х мм), за рахунок наявності свердла та хрестоподібного шліцю на капелюшку.
  4. Вироби із шестигранною головкою (WS, WSS) – являють собою різновид моделей із буром, довжина якого дозволяє успішно працювати з більш товстими робочими основами (12 мм).

Самонарізи для металопрофілю та покрівельних матеріалів для захисту від іржі можуть покриватися цинковим напиленням або фосфатованим шаром, що особливо актуально при роботах під відкритим небом або в інтер'єрі приміщень з підвищеною вологістю.

Що врахувати, вибираючи саморіз по металу

Серед факторів, що визначають доцільність покупки, слід виділити різновид виконуваних робіт. Наприклад, вироби, оснащені свердлом або невеликим буром із шестигранним капелюшком, допоможуть швидко і надійно зафіксувати листи настилу з несучими конструкціями огорож або господарсько-побутових будівель.

Хорошими рекомендаціями користуються спеціалізовані саморізи, доповнені бурем. Товстий метал краще кріпити моделями, що мають шестигранну голівку. Звертайте увагу на типорозмір шурупів, які повинні відповідати наступним характеристикам:

  • Одинаковий для всієї продукції колірне забарвлення (біле, жовте, чорне).
  • Відсутність на поверхні свердла дефектів у вигляді задирок або напливів.
  • Рівномірний крок різьблення по всій довжині, без ознак скола, що візуально визначаються.

До речі, якісна продукція має необхідне маркування, що особливо актуально у випадках, коли потрібно додатково придбати вироби, що бракують.

Пропозиція від інтернет магазину VenBud

В ілюстрованому каталозі інтернет-магазину «VenBud» представлений різноплановий асортимент елементів кріплення, що регулярно оновлюється, що дає можливість вибрати і замовити кращі саморізи по металу оптом або в роздріб. Усі модифікації відповідають сучасним стандартам якості та крім гідних показників надійності, мають помірну ціну, порівнянну з купівельною спроможністю українських споживачів.

Сплатити покупку ви можете будь-яким зручним для вас способом, а ми беремо на себе зобов'язання з доставки замовлення того ж дня по Києву та області. Опція оперативної доставки для інших регіонів України доступна за добу після оформлення заявки на нашому офіційному сайті.

Часті питання про Саморізи по металу

💲 Яка ціна на Саморізи по металу в Києві?
Ціна на Саморізи по металу від 27.00 ₴ до 1 079.00 ₴.
❓ Як замовити Саморізи по металу на сайті VENBUD?
Для замовлення Саморізи по металу натисніть "Купити", оберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як оплатити Саморізи по металу на сайті VENBUD?
Оплатити Саморізи по металу можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати доставку Саморізи по металу по Києву та Київській області?
- Доставка Саморізи по металу в день замовлення.
- Доставка Саморізи по металу на слідуючий день якщо замовлення зроблене після 17.00.
☝ Чому варто купити Саморізи по металу в інтернет магазині VENBUD?
Купуючи Саморізи по металу Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції