Гіпсокартон (ЛГК)

Знайдено: 1 - 27 серед 27 товарів

Гіпсокартон – це популярний будівельний композитний матеріал, який використовується для вирівнювання різних поверхонь (стін, стель, при монтажі міжкімнатних перегородок, підстилаючих шарів підлогового покриття та інше). Конструктивно матеріал складається з декількох аркушів будівельного картону – близько 6% та гіпсового шару твердої форми – близько 93%. Гіпсовий шар називається сердечником і розташований між картонними листами.

Купити гіпсокартон можна для виконання різних будівельно-ремонтних робіт, оскільки цей матеріал відноситься до категорії універсальних конструкцій.

Різновиди гіпсокартону за призначенням

За своїм призначенням гіпсокартон вологостійкий класифікується на три основні категорії:

  1. Стіновий матеріал, який використовують у процесі вирівнювання поверхонь стін, при створенні перегородок між кімнатами, при зведенні фальшстенів, ніш, різних полиць та інше. Його стандартні показники товщини становлять 12,5 мм, а основні переваги – це універсальність та демократична вартість;
  2. Стельовий матеріал, який використовують під час монтажу стель – підвісні або багаторівневі. Його товщина дещо менша – 9,5 мм, а головна особливість полягає у неймовірній гнучкості. Тому майстри можуть легко вирізати з такого гіпсокартону всілякі фігури;
  3. Арковий матеріал (гіпсокартон) використовують для створення криволінійних конструкцій складних форм, так як він поєднує в собі неймовірні показники гнучкості та високі властивості міцності. Товщина складає 6 мм. Серед мінусів відзначають досить складну роботу порівняно із двома попередніми видами.

Вибирати гіпсокартон стіновий, стельовий або арочний потрібно з урахуванням площі майбутньої поверхні.

Стандартні габарити від яких залежить ціна гіпсокартону в Києві

Вогнестійкий гіпсокартон відрізняється різноманітними габаритами, завдяки великій кількості виробників та застосуванню різноманітних технологій виробництва.

Але при цьому відзначають стандартні габарити таких листів:

  • довжина варіюється від 2000 до 4000 мм;
  • товщина варіюється від 6,0 до 12,5 мм;
  • ширина варіюється від 600 до 1200 мм.

Вага листів залежить від певної товщини використовуваного матеріалу. Наприклад, вага 1м2 матеріалу товщиною 6,5 мм становить близько 5 кг, товщиною 9,5 мм – 7,5 кг, а товщиною 12,5 мм – 9,5 кг.

Але, при покупці рекомендується також звертати увагу на такий важливий параметр, як руйнівне навантаження матеріалу. Це максимальний показник, внаслідок якого відбувається деформація гіпсокартонних листів.

Другий, щонайменше важливий параметр – допустимий прогин, під яким прийнято розглядати максимально допустиму величину провисання цього шару.

Купити гіпсокартон вологостійкий можна в каталозі інтернет-магазину VenBud, де до уваги покупців запропонований широкий асортимент товарів від перевірених виробників. Наші менеджери завжди готові допомогти клієнту і відповісти на всі його питання, що стосуються вибору матеріалу та оформлення замовлення на сайті.

Переваги інтернет-магазину будматеріалів VENBUD?

Завжди широкий асортимент Гіпсокартонних листів (ЛГК) згідно з каталогом, де Ви завжди знайдете товари лише високої якості.

Купити гіпсокартон у Києві у нас можна оптом та в роздріб з доставкою на об'єкт. Всі товари, які реалізуються за адекватними цінами, оперативні та своєчасні поставки на склад, це далеко не все, що наша команда може запропонувати своїм клієнтам. Доставка будматеріалів швидко, недорого і додому. Телефонуйте прямо зараз або робіть замовлення через Кошик магазину! Ціни вам неодмінно сподобаються, тому що ми пропонуємо гіпсокартон від безпосередніх виробників.

Наш інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам гіпсокартон, профіль для гіпсокартону, клей для плитки, осб OSB, шпаклівка, штукатурка та багато іншого необхідного для якісного будівництва та ремонту квартир та приміщень недорого та з доставкою.

Часті питання про Гіпсокартон (ЛГК)

💲 Яка ціна на Гіпсокартон (ЛГК) в Києві?
Ціна на Гіпсокартон (ЛГК) від 110.00 ₴ до 748.00 ₴.
❓ Як замовити Гіпсокартон (ЛГК) на сайті VENBUD?
Для замовлення Гіпсокартон (ЛГК) натисніть "Купити", оберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як оплатити Гіпсокартон (ЛГК) на сайті VENBUD?
Оплатити Гіпсокартон (ЛГК) можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати доставку Гіпсокартон (ЛГК) по Києву та Київській області?
- Доставка Гіпсокартон (ЛГК) в день замовлення.
- Доставка Гіпсокартон (ЛГК) на слідуючий день якщо замовлення зроблене після 17.00.
☝ Чому варто купити Гіпсокартон (ЛГК) в інтернет магазині VENBUD?
Купуючи Гіпсокартон (ЛГК) Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції