Підшивка софіт

Знайдено: 1 - 30 серед 30 товарів

Підшивка Софіт у Києві

Софіт, купити який за найнижчими цінами в Києві пропонує інтернет-магазин “Венбуд”, призначений для надійного захисту даху від різних несприятливих факторів: перепадів температури, атмосферних опадів та інших впливів зовнішнього середовища. Саме цей матеріал вибирається за необхідності облаштувати підшивку покрівлі, оскільки він приваблює своєю ціновою доступністю, довговічністю та функціональними можливостями.

Типи підшивки Софіт

Покрівельні елементи цього типу можуть виконуватися у двох варіантах:

  • Суцільний профіль Софіт - встановлюються в місцях, де не потрібна вентиляція та провітрювання. Наприклад, вони підходять для оснащення фронтонів.
  • Перфорований – забезпечує вентиляцію за рахунок притоку повітря через отвори. Вони можуть бути розміщені поступово по всій поверхні або тільки в певних місцях, лише частково покриваючи поверхню. Встановлюються там, де необхідно провітрювання, щоб уникнути появи грибка, плісняви та інших негативних наслідків.

При підшиванні карнизів майстри рекомендують використовувати ці вироби у співвідношенні 3 глухих до 1 з перфорацією.

Під час монтажу панелі ПВХ Софіт укладаються впритул один до одного. Для надійної фіксації передбачені спеціальні замкові з'єднання. Кріплення до балок здійснюється за допомогою призначених для цього деталей. Вони можуть бути наступними різновидами:

  • j-подібні профілі, оснащені кріпленням для монтажу на стіну;
  • Н-подібні планки для стикування панелей при обробці кутів на карнизах;
  • зовнішні планки/кути, що розташовуються із зовнішньої частини панелей. Вони закривають краї поряд з ділянкою, якою проходить водостічний жолоб.

Для надійної та чіткої фіксації на краях панелей передбачені спеціальні пази. Софіт пластиковий, ціна якого в рази менша за металевий, вставляються між j-профілями або профілем і j-фаскою, які закріплені за допомогою оцинкованих шурупів. Самі вони також кріпляться до основи на шурупи. Між ними утворюються ідеально рівні стики, які не порушать візуальної цілісності всієї поверхні, що обробляється. Самонарізи виявляються накриті новим елементом, що оберігає від корозії та інших негативних впливів. Цілісність кріплення не порушується, що забезпечує вражаючу довговічність конструкції.

Застосування підшивки Софіт

Ці вироби розроблені саме для підшивання покрівлі. Спочатку вона не підшивалася взагалі, потім для цієї мети стали використовувати різні матеріали, при цьому кожен із них виявляв якісь критичні недоліки. Усе це враховувалося під час створення сучасних ПВХ виробів. Пряме призначення матеріалу софіт - підшивка даху, ціна його залишається доступною для широкого кола споживачів, а якість та довговічність зумовлюють високу популярність продукту. Він має привабливу зовнішність, забарвлюється практично у будь-який колір, не вигоряє на сонці та нечутливий до вологи. Це дозволяє виконувати ще й декоративну функцію.

Ось які переваги має цей будматеріал:

  • Механічна міцність, стійкість до ударів та пошкоджень, УФ-випромінювання, вологості, інших кліматичних впливів.
  • Універсальність застосування. Може виконувати роль самостійних елементів декору. Поєднується з будь-яким матеріалом.
  • Простота монтажу та догляду. Просте очищення водою з неагресивним миючим засобом.
  • Нечутливість до грибків, плісняви, інших бактеріологічних факторів.
  • Екологічна безпека, відсутність токсичних речовин у складі.

Де купити підшивку Софіт

Якщо ви шукаєте цей матеріал у Києві та області, звертаємо увагу – ми пропонуємо якісну сертифіковану продукцію за найнижчими цінами. У цьому, а також різноманітності нашого асортименту, ви можете переконатися. заглянувши до нашого каталогу. Можливе замовлення будь-яких партій - оптом та в роздріб. Надаючи якісний сервіс, ми швидко обробимо вашу заявку та доставимо товар на об'єкт точно в строк – буквально в день отримання заявки або на наступну добу. Звертайтесь до нас!

Часті питання про Підшивка софіт

💲 Яка ціна на Підшивка софіт у Києві?
Ціна на  Підшивка софіт від 154.00 ₴ до 524.00 ₴.
❓ Як замовити Підшивка софіт на сайті VENBUD?
Для замовлення Підшивка софіт натисніть "Купити", виберіть кількість та оформіть замовлення.
♻️ Як сплатити Підшивка софіт на сайті VENBUD?
Сплатити Підшивка софіт можна зручним для Вас способом, зателефонуйте для уточнення деталей.
⏳ Скільки чекати на доставку Підшивка софіт по Києву та Київській області?
- Доставка Підшивка софіт в день замовлення.
- Доставка Підшивка софіт наступного дня, якщо замовлення зроблено після 17.00.
☝ Чому варто купити Підшивка софіт в інтернет-магазині VENBUD?
Купаючи Підшивка софіт Ви отримаєте товар найвищої якості.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції