Наливна підлога своїми руками: як зробити суміш

Наливна підлога є одним з найпрактичніших і найпривабливіших покриттів підлоги для домашнього використання. Як правило, цей тип підлоги складається з суміші, яка твердне, утворюючи міцну та довговічну поверхню. У цій статті ми розглянемо, як зробити суміш для наливної підлоги своїми руками і як створити ідеальну наливну підлогу.

Що таке наливна підлога?

Наливна підлога - це підлога, яка складається з шару суміші, нанесеної на основу підлоги. Суміш застигає, створюючи міцну та гладку поверхню, яку можна використовувати для багатьох цілей, таких як промислові та комерційні приміщення, а також житлові будинки.

заливка наливної підлоги своїми руками

Переваги наливної підлоги

Наливна підлога має кілька переваг, які роблять його більш практичним та зручним для використання, ось деякі з них:

 • Міцність та довговічність.
 • Гладка та рівна поверхня.
 • Стійкість до вологи та зносу.
 • Легкість у догляді та чищенні.
 • Широкий вибір кольорів та відтінків.

Як зробити наливну підлогу самостійно

Для створення наливної підлоги спочатку потрібно кілька кроків. Ось кроки, які потрібно виконати:

Крок 1: Підготовка основи підлоги

Перед тим, як почати створювати наливну підлогу, необхідно підготувати основу. Воно має бути рівним, гладким та чистим. Можливо, знадобиться також використовувати підкладку, яка допоможе створити більш міцну та стабільну основу.

Крок 2: Підготовка суміші

Для виготовлення суміші, що самовирівнюється, в домашніх умовах необхідно придбати готову суху суміш в магазині будівельних матеріалів. Також знадобиться вода та ємність для замішування.

Підготуйте суміш. Суху суміш висипте в ємність і додайте воду згідно з інструкцією на упаковці. Добре змішайте суміш до отримання однорідної маси.

Важливо дотримуватись інструкції на упаковці сухої суміші та правильно дозувати воду. Також варто враховувати, що суміш, що самовирівнюється, твердне швидко, тому потрібно працювати швидко і не допускати утворення затверділих грудок на поверхні.

Крок 3: Нанесення суміші на основу підлоги

Нанесення суміші на основу підлоги - це найважливіший крок у процесі створення наливної підлоги. Ось як виконати цей крок:

 • Почніть із наливки суміші на підлогу, використовуючи лопату або шпатель. Нанесіть суміш у кутах кімнати та рівномірно розподіліть по всій поверхні.
 • Використовуйте шпатель для рівномірного розподілу суміші на всій поверхні підлоги. Пам'ятайте, що суміш повинна бути рівномірно розподілена, щоб отримати рівну і гладку поверхню.
 • Використовуйте площину, щоб перевірити рівень суміші. Переконайтеся, що поверхня підлоги рівна та гладка.
 • Залишіть суміш на підлозі, щоб вона затверділа та створила міцну поверхню. Це може зайняти від кількох годин до кількох днів, залежно від умов у приміщенні.

как самому сделать самовыравнивающуюся смесь

Як створити ідеальну наливну підлогу

Щоб створити ідеальну наливну підлогу, необхідно виконати кілька додаткових кроків:

 • Використовуйте професійні інструменти та матеріали. Хороші інструменти допоможуть вам отримати більш точний та якісний результат.
 • Працюйте за умов, які забезпечують оптимальні результати. Це може включати контроль температури і вологості в приміщенні, а також запобігання попаданню пилу і бруду на поверхню підлоги.
 • Під час створення наливної підлоги можна використовувати різні матеріали, такі як барвники або кварцовий пісок, щоб надати поверхні додаткового вигляду.
 • Регулярно доглядайте наливну підлогу, щоб зберегти її привабливий вигляд і довговічність. Це може включати регулярне прибирання, а також обробку поверхні спеціальними засобами.

Висновок

Створення наливної підлоги - це чудовий спосіб зробити свій будинок більш привабливим та практичним. Якщо ви дотримуєтеся інструкцій та використовуєте правильні матеріали та інструменти, то зможете створити ідеальну наливну підлогу, яка прослужить вам довгі роки.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Переваги
Недоліки
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.
Підписуйтесь, щоб дізнаватися першим про акції та пропозиції